Festiwal Kultury Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim w jednym katalogu

sty 9, 2021 | Aktualności, Projekty

Zgarnijcie swój egzemplarz katalogu z pierwszej edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim. Wydawnictwo dostępne jest już w naszym sklepie (w cenie 0 lub więcej).

FKŻ w Grodzisku Mazowieckim odbył się w dniach 12-18 września 2020 roku. W ciągu jednego tygodnia udało nam się zorganizować blisko 30 wydarzeń, w tym koncerty, pokazy filmowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania i działania historyczne. Powstała również plansza komiksowa Edelman w Grodzisku autorstwa Michała Rzecznika.

Teraz wszystkie wspomnienia festiwalu znalazły swoje miejsce w katalogu Dybuk z Grodziska, gdzie opisujemy przeprowadzone działania wzbogacone zdjęciami duetu HaWa, Agnieszki Strzemiecznej-Karolak, Łukasza Karolaka. Nie mogło zabraknąć zajawek z filmów (seria animacji Dybuk z Grodziska Renaty Gąsiorowskiej, Gotowanie Online i dwa wideoreportaże).

Publikacja dostępna jest w naszym sklepie internetowym w cenie ZAPŁAĆ ILE CHCESZ (może to być 0 złotych, może być i więcej). Katalogi można odbierać osobiście na terenie Łodzi i Grodziska Mazowieckiego (po wcześniejszym umówieniu się mejlowo: info@nkie.pl). Wiele egzemplarzy znajdziecie również w Mediatece w Grodzisku (drugie piętro, siedziba Biblioteki Publicznej).