INSTANT TRAVEL – Biuro Podróży Natychmiastowych w Galerii WY

paź 4, 2023 | Aktualności, Galeria W Y

Zapraszamy na wystawę stypendialną Franciszka Ammera i Joanny Dyby w Galerii W Y.

Czy wyobrażasz sobie daleką podróż bez bagażu, godzin spędzonych na lotniskach, bez ryzyka i przykrych niespodzianek? Choć brzmi nieprawdopodobnie, z Instant Travel to staje się możliwe. Korzystając z najnowszych technologii Biuro Podróży Natychmiastowych pozwoli Ci odbyć wymarzoną wycieczkę w idealnych warunkach.
W trakcie wizyty w naszym Biurze zaopiekują się Tobą sympatyczni i kompetentni pracownicy, którzy dopasują najlepszą dla Ciebie ofertę. Od nich dowiesz się więcej o dostępnych scenariuszach podróży, a jeden z nich będziesz mógł wypróbować na miejscu – wystarczy, że przekroczysz portal do naszego modelowego apartamentu Petrinela Deluxe.
Dodatkowo na klientów, którzy zdecydują się odwiedzić Instant Travel w dniu otwarcia czeka loteria, w której do zdobycia będą atrakcyjne nagrody:
🔮 𝓞𝓷𝓮 𝓝𝓲𝓰𝓱𝓽 𝓸𝓷 𝓦𝓪𝓽𝓮𝓻 𝓑𝓮𝓭 – niezapomniane doświadczenie podczas którego nasz modelowy apartament na jeden wieczór staje się tylko Twój.
🍇Zaproszenie na śniadanie kontynentalne w opcji exotic – bufet w siedzibie biura zostanie wypełniony jadalną przyjemnością i skorzysta z niej aż 12 szczęśliwców.
🦢Warsztaty z tworzenia łabędzi z ręczników – jeśli nie pociągają Cię animacje nad basenem i pragniesz kreatywnej stymulacji, mamy nadzieję, że właśnie ten los znajdzie się w twoich rękach.
Instant Travel zostało uhonorowane m.in. nagrodą Innowacyjny Produkt Turystyczny Roku 2028 oraz certyfikatem GTGS (Global Tourism Gamification Society).
——
Eternal Shipping Ltd prezentuje:
Instant Travel
Otwarcie 06.10.2023, godz. 18:00
Galeria WY, Więckowskiego 38
Kolektyw Eternal Shipping Ltd. tworzą Joanna Dyba i Franek Ammer.
Biuro Podróży Natychmiastowych nosi znamiona nostalgii płynącej ze wspomnienia turystycznej infrastruktury początku wieku, lecz jest jednocześnie spekulacją na temat przyszłości, w której podróż nie jest równoznaczna z fizycznym aktem przemieszczenia. Joanna Dyba i Franek Ammer tworzący kolektyw Eternal Shipping prezentują w galerii WY w Łodzi Instant Travel: wystawę o częściowo performatywnym charakterze, w ramach której umowność Biura Podróży stanowi dla artystów pole do badania granicy pomiędzy realnym doświadczeniem, a jego imitacją. Twórcy wykorzystując wideo, dźwięk, instalacje oraz obiekty ready-made, snują fikcyjne narracje wokół podróży i zastanawiają się jak krajobraz technologiczny wpływa na postrzeganie krajobrazu w ogóle. Instant Travel to próba wyjścia z zastanego kontekstu, egzotyczna oferta all inclusive zmierzająca w stronę budowania wielozmysłowego doświadczenia.
Projekt “Biuro Podróży Natychmiastowych” został zrealizowany w ramach Stypendium Artystycznego Miasta Łodzi. Pokaż mniej